Anasayfa / Nasıl destek olabilirsiniz?
PDF Yazdır e-Posta

Mentorluk yapabilirsiniz…

Kooperatifler olarak ihtiyaç duyduğumuz konularda (muhasebe, hukuk, iş/ürün geliştirme, pazarlama, yönetim, proje/program geliştirme, vb) danışmanlık verebilirsiniz.

 

Gönüllü olabilirsiniz…

Bizlerle gönüllü olarak çalışabilirsiniz. Kadınlara yönelik eğitim çalışmalarının yürütülmesi, bilgisayar/internet kullanımı, proje geliştirme ve yazma, dokümantasyon, tanıtım materyalleri hazırlama, yaratıcı etkinlikler, çeviri, vb konularda gönüllülere ihtiyacımız var.

 

Ürünlerimizden satın alabilirsiniz…
”Ürünlerimiz” başlığı altında yer alan Türkiye'nin çeşitli bölgelerinden Kadın Kooperatiflerinin ürettiği ürünlerden satın alabilirsiniz. Bunun için www.nahil.com.tr adresini kullanabilir ya da 0212 292 26 72 - 75 nolu telefonları arayabilirsiniz. 

 

Kurumsal destekçi olabilirsiniz…
Bizlerle kurumsal sosyal sorumluluk projeleri geliştirebilir ve çalışanlarınızı gönüllü olarak kooperatiflerimize yönlendirebilirsiniz.

 

Bağış yapabilirsiniz...

Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde kadınlara ve çocuklara yönelik yeni faaliyetler geliştirebilmemiz için bağış yapabilirsiniz. Bağış yapmak için lütfen bizi arayın! (Sekretarya: 0212 292 26 72-75, Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir Bu e-posta adresini spambotlara karşı korumak için JavaScript desteğini açmalısınız )